Reklama mobilna [TEST]
Dodaj do obserwowanych

Wiosenna slow majówka. Moc odpoczynku w naturze

Majówka
Możesz dodać tę atrakcję do planera i stwórz swój plan na aktywny dzień!
Nowe Kawkowo, Nowe Kawkowo 52A
26.04 - 05.05.2024
18:00 - 14:00

Opis

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zaprasza 26 kwietnia – 5 maja 2024 na

WIOSENNA SLOW MAJÓWKA
MOC ODPOCZYNKU W NATURZE


DLA GOŚCI INDYWIDUALNYCH
SINGLI, PAR i RODZIN Z DZIEĆMIZapraszamy na cudowny wyjazd do ośrodka podczas wyjątkowo długiego weekendu majowego! Można przyjechać na dowolnie wybraną ilość dni Majówki i w dowolnym terminie! Samemu lub z rodziną.
To wyjazd specjalnie dla gości indywidualnych i rodzin z dziećmi, nie biorących udziału w żadnych warsztatach! To czas słonecznego wypoczynku w pięknej naturze, spacerów leśnymi drogami, polegiwania w hamakach, korzystania z biblioteki i księgarni, zajadania się pysznym i zdrowym jedzeniem, korzystania z masaży..

Odkrywanie Mocy Kamiennych Kręgów, wąchanie ziół na łąkach, wieczorne siedzenie przy ognisku.. Szlaki rowerowe, medytacyjne i do pieszych wędrówek. Żadnych planów, wyzwań i zajęć, tylko błogi spokój, cisza i Natura. I oczywiście, wspaniali, podobnie myślący i odczuwający ludzie.. Oraz dwanaście przytulnych kotów i dwa psy..
Zapraszamy na czas pełen wypoczynku, przyjemności,
rozpieszczania się i relaksu!

To Czas specjalnie dla Ciebie !
Wzmocnisz i zregenerujesz organizm po zimie, wypoczniesz w pięknym przyjaznym miejscu – na słońcu, wśród kwitnących łąk i lasów. Dopieścisz ciało, odprężysz umysł i zrelaksujesz emocje. Wrócisz do wewnętrznej równowagi. Naładujesz się pozytywną energią. Skorzystasz z różnorodnych masaży.

To także możliwość zadbania o siebie, o relacje z najbliższą osobą lub sobą samym. Jest to także okazja, aby oddać się prostym przyjemnościom bycia w przyjaznej grupie podobnie myślących ludzi, cieszyć się Naturą, rozpieszczać masażami, błogim lenistwem, inspirującymi filmami...

Moc Natury – Moc Energii
Projektu Moc Natury skłania nas do spotkania się z Naturą i Miejscami Mocy wokół Nas i w nas samych. To wspaniałe miejsce i czas, aby poruszyć ciało, umysł i ducha w Wewnętrznej Podróży.

To projekt obejmujący cztery wielkie Kamienne Kręgi (Wiatru, Ziemi, Ognia i Wody), w których możecie spotkać się z energią Żywiołów, liczne Miejsca Mocy, gdzie poczujecie Moc ziemi i puls lasu. To piękne, wielokilometrowe szlaki spacerowe i medytacyjne, strefy wyciszenia, platformy widokowe.

Medytacje Żywiołów Natury
Matka Natura obdarzyła nas Żywiołami – Ogniem, Wodą, Ziemią, Powietrzem i Eterem. Praca z nimi to podstawowe narzędzie pracy szamańskiej i energetycznej, która pozwala transformować i harmonizować naszą energię. Daje nowe wglądy, leczy i uzdrawia. Moc Natury, Moc Kamiennych Kręgów od tysięcy lat przynosi nam mądrość, a doświadczanie ich to wspaniała podróż w głąb siebie. Medytacje Żywiołów odbywają się na terenie ośrodka w Kamiennych Kręgach Mocy.

SESJE MASAŻY W OŚRODKU (wg cennika)
Zapraszamy do korzystania z sesji masaży praz terapii manualnych oferowanych przez wykwalifikowanego masażystę Leszka Ruteckiego.
Poprzez pracę z ciałem, wracamy do kontaktu ze sobą, swoją energią, czuciem i życiem.
W czasie sesji Leszek korzysta z różnych metod pracy z ciałem
W czasie sesji Leszek korzysta z różnych metod pracy z ciałem:

MER – Mayofacial Energetic Release / Mięśniowo-powięziowe Energetyczne Uwalnianie
To masaż powięziowy oparty o głęboki, pełen obecności dotyk, uwalniający od bólu i napięć na poziomie ciała i emocji.

Terapia Manualna
Mobilizacje, manipulacje, pinoterapia, klawiterapia według FRSc – techniki manualne i narzędziowe uwalniające od bólu.

Współczesny masaż tajski
Subtelny, relaksacyjny, uwalniający przepływ w ciele.

Masaże tantryczne – praca z energią
ścieżka transformacji według szkoły Johna Hawkena/Fraya Wolna – Rozbrajanie Miednicy, Masaż Pięciu Dotyków, Taoistyczny Masaż Tantryczny, Świątynny Masaż Lemuriański według Arya Tara.

Tybetański masaż ogniem
To naturoterapeutyczny zabieg o działaniu odprężającym i poruszającym zastoje limfatyczne. Dodaje siły życiowej, rozgrzewa, pobudza przepływ energii w ciele. Wzmacnia i oczyszcza ciało energetyczne.

Dodatkowe Atrakcje w Okolicy

- PIERWSZA WARMIŃSKA PLANTACJA LAWENDY
- LAWENDOWE POLE & MUZEUM ŻYWE
- GALERIA KAWKOWO
- Mini warsztat ceramiczny w cenie 150zł
- TEATR WĘGAJTY
- CEGIELNIA ART. & CHILL ON THE HILL
- KWAŚNE JABŁKO
- STADNINA LEŚNA OSADA

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO TU I TERAZ
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ” w Nowym Kawkowie to przepiękne, urokliwe miejsce położone wśród malowniczych warmińsko-mazurskich lasów i jezior, około 25 km od Olsztyna. Ośrodek znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10 ha polanie, wśród pagórków porośniętych lasami. Cały teren leśno-łąkowy obejmuje 40 ha zamkniętej, prywatnej przestrzeni i jest znakomitym miejscem do spacerów i wycieczek oraz innych form aktywności.

Ośrodek Tu i Teraz to cisza, spokój, natura. 40 ha prywatnych lasów, łąk i jezior, piękne szlaki rowerowe. Kuchnia wegetariańska, bezglutenowa, chleb z pieca, Pijalnia Ziół, domowe jogurty i smoothi, Kamienne Kręgi i Miejsca Mocy.
Dodatkowo zapraszamy na Szlaki Rekreacyjne i rowerowe, które obejmują pobliskie wsie, jeziora (Szałstry, Morąg, Skolity, Leśne) i liczne atrakcje z naszych okolic (Lawendowe Pole, Pracownia Ikon, Koronczarnia, Galeria Sztuki, Teatr Wiejski Węgajty).

Nasz ośrodek to także komfortowe pokoje, świetliste werandy, dostęp do bezprzewodowego internetu, 12 kotów i 2 psy. Dodatkowo w Ośrodku można obejrzeć dwie stałe wystawy: „100 mistyków i nauczycieli duchowych XIX i XX wieku” oraz „100 Mandal”, odnaleźć ciszę w Świątyni Wszystkich Wyznań oraz skorzystać z oferty księgarni proponującej kilkaset tytułów z zakresu duchowości, rozwoju osobistego i psychologii czy wypożyczyć książki z bogatej biblioteki zawierającej ponad 3000 tytułów.
Gwarantujemy Wam spokój, ciszę, intymność, nieskażoną, dziką naturę, komfort pracy oraz domową atmosferę.TERMIN: 26.IV-5.V. 2024
ROZPOCZĘCIE: 26 kwietnia o godz.18 (rozpoczynamy kolacją w piątek)
ZAKOŃCZENIE: 5 maja o godz.14 (kończymy obiadem w niedzielę)
UWAGA: można przyjechać na dowolnie wybraną ilość dni Majówki i
w dowolnym terminie!
CENA POBYTU: wyżywienie 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie);
noclegi – w zależności od standardu od 35 zł do 140 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)
MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”
Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu
KONTAKT: www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366
​https://fb.me/e/yUjv12OOw

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia). Rejestracja mailowa jest jednocześnie wyrażeniem zgody na dołączenie do newsletteru, a co za tym idzie wyrażeniem zgody na przesyłanie na podany adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, ofertach, szkoleniach i usługach Ośrodka Tu i Teraz. W każdej chwili można wycofać zgodę klikając na samym dole Newsletteru link „Rezygnacja z mailingu”.

2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.

3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!

4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).

5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 150 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt podczas Majówki”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP
Dla wpłat zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)

6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem pobytu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny termin.

7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona. Informujemy, że faktura zostanie wystawiona nie później niż do ostatniego dnia miesiąca, w którym zakończył się warsztat.

8. Rezerwacja miejsca w Ośrodku jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.

9. Resztę płatności za pobyt przyjmujemy wyłącznie gotówką, po przybyciu do naszego ośrodka.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Nowe Kawkowo, Nowe Kawkowo 52A
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty wydarzenia, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Ukryj dodatkowe informacje o wydarzeniu Pokaż dodatkowe informacje o wydarzeniu
Telefon:
biuro:
+4866…
Wystawiany dokument sprzedaży:
Faktura VAT
Data ostatniej aktualizacji: 29.03.2024, 09:20
Jesteś organizatorem lub przedsiębiorcą?

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Wiosenna slow majówka. Moc odpoczynku w naturze
Majówka
Data:
26.04 - 05.05.2024
Cena już od:
145,00 zł
Wydarzenie obejrzało już 113 osób
Rozpoczęcie wydarzenia za :
Obserwuj
Jesteś organizatorem lub przedsiębiorcą?
Reklama mobilna [TEST]
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać